WoodArt Galvo Lazer, Metraj Galvo Lazer, Eko Galvo Lazer, Lazer Kesim Makinası, Metal Kesim Lazeri, Boru ve Profil Kesim Lazeri, Denim Art Kot Lazeri, Açık Tek Tabla Metal Kesim Lazeri, Açık Çift Tabla Metal Kesim Lazeri, Kapalı Tek Tabla Metal Kesim Lazeri, Kapalı Çift Tabla Metal Kesim Lazeri, Lazer El Kaynak Makinası, Robotik Laser, Otomasyonlu Galvo Lazer, Eko Lazer Kesim Makinası, Galvo Lazer, WoodArt GALVO LASER, Lazer El Kaynak Makinası, Fiber Lazer Metal Kesim, Metraj Galvo Lazer, Lazer Kesim Makinası, Metal Kesim Lazeri, Robotik Laser Sistemleri,

Etiketler

,
English Türkçe

Adres bilgileri
Google Maps

Bize Ulaşın
+90 212 671 54 71

Lazer Kesim Makinası

Lazer Kesim Makinası

 

 
Robart yeni LM serisi Lazer Kesme Makinası yeni sistem hareket mekanizması ve dizaynı ile performans ve hassasiyetini en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Makinanın çalışma alanı endüstriyel olarak dizayn edilmiştir.
Class 4 üstü açık sistem olarak tasarlanan Yeni LM Serisi, malzeme yükleme ve boşaltmada çok daha seri işler yapmanıza olanak sağlar. Makinede kapalı lazer ışın yolu ve saatte 12000 m3 vakum emiş sistemi ve malzeme kalınlığına göre otomatik Z Eksen Fonksiyonel Kafa özelliği ile kullanıcılarına kolay, temiz ve güvenilir bir ortamda çalışma imkanı sağlar.
 
Başta pleksi ve ahşap olmak üzere metal hariç her tür malzemenin kesimi için dizayn edilmiş LM serisi lazer kesim ve kazıma makinesi hizmete sunulmuştur. Robart lazer, üç ayrı masa ebadında ve 150watt’tan 1500watt’a kadar lazer güçleri ve isteğe bağlı olarak değiştirilebilen konfigürasyonları ile (levha yükleme boşaltma makinesi,  konveyör makinesi, kamera veya projektör sistemleri gibi) sunulmaktadır.
Yeni LM Serisi Makinamızda kesim kalitesini ve performansını arttırmak için Dünyanın en iyi CO2 lazer tüpü olan ALMAN ROFIN tüpleri kullanılmaktadır.
Yeni LM Serisi Lazer Kesim Makinası lazer ünitesinin köprüde taşınmasıyla tüm tablada eşit kesim performansı olanağı sağlamaktadır.
 

Sistem ana kasası çelik konstrüksüyon olduğu için herhangi bir titreme ve kesim kalitesinde bozulma yaşanmamaktadır.
 
 
Uygulama alanları; Pleksiglas, Ahşap, Plastik ve türevleri, Deri, Kumaş vb. malzemelerin kesimlerinde birçok sektörde kullanılmakta ve profesyonel çözümler sunmaktadır.
 
Lazer Makinası ile birlikte çalışma bilgisayarı,vakum ünitesi ve chiller soğutma ünitesi verilmektedir.

 
  
 
   
LAZER GÜÇLERİ:150 w-210 w-300 w-450 w -600 w -1000 w -1500 w Alman Metal Rofin(Luxinar)  tüp kullanılmaktadır.
 
 
LAZER KESİM MAKİNASI ÖLÇÜLERİ:
1600 x 2100
2100 x 3100
2100 x 4100
veya müşteri isteğine göre özel ölçü yapılmaktadır.
 
 
 
 
 
 
::

Galeri

 

Hızlı İletişim

Lütfen Formumuzu Doldurup Bize yollayınız