WoodArt Galvo Lazer, Metraj Galvo Lazer, Eko Lazer, Lazer Kesim Makinası, Metal Kesim Lazeri, Boru ve Profil Kesim Lazeri, Galvo Laser, Otomasyonlu Galvo Laser, Ekonomik Lazer Kesim Makinası, Galvo Lazer, WoodArt GALVO LASER, RollArt Galvo Lazer, PaperArt Galvo Lazer, Metraj Galvo Lazer, Lazer Kesim Makinası, Metal Kesim Lazeri,

Etiketler

151 - Donec sit amet varius metus, non dignissim ipsum. Aliquam erat volutpat. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum maximus pharetra arcu vitae commodo. Nulla tempus ante ut turpis consequat, et vulputate massa blandit. Sed tincidunt ante at sapien dictum rutrum. Vivamus lacinia efficitur justo, ac venenatis dolor viverra quis. Quisque non finibus lorem. Integer nunc purus, accumsan ut elit bibendum, consectetur porta purus. Cras sagittis non lacus in viverra. Vivamus non purus ut sapien dapibus consectetur in sollicitudin leo. ,
English Türkçe

Adres bilgileri
Google Maps

Bize Ulaşın
212 671 54 71

Lazer Kesim Makinası

Lazer Kesim Makinası

Robart yeni LM serisi Lazer Kesme Makinası yeni sistem hareket mekanizması ve dizaynı ile performans ve hassasiyetini en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır. Makinanın çalışma alanı endüstriyel olarak dizayn edilmiştir.

Class 4 üstü açık sistem olarak tasarlanan Yeni LM Serisi, malzeme yükleme ve boşaltmada çok daha seri işler yapmanıza olanak sağlar. Makinede kapalı lazer ışın yolu ve saatte 12000 m3 vakum emiş sistemi ve malzeme kalınlığına göre otomatik Z Eksen Fonksiyonel Kafa özelliği ile kullanıcılarına kolay, temiz ve güvenilir bir ortamda çalışma imkanı sağlar.

Başta pleksi ve ahşap olmak üzere metal hariç her tür malzemenin kesimi için dizayn edilmiş LM serisi lazer kesim ve kazıma makinesi hizmete sunulmuştur. Robart lazer, üç ayrı masa ebadında ve 150watt’tan 1500watt’a kadar lazer güçleri ve isteğe bağlı olarak değiştirilebilen konfigürasyonları ile (levha yükleme boşaltma makinesi,  konveyör makinesi, kamera veya projektör sistemleri gibi) sunulmaktadır.

Yeni LM Serisi Makinamızda kesim kalitesini ve performansını arttırmak için Dünyanın en iyi CO2 lazer tüpü olan ALMAN ROFIN tüpleri kullanılmaktadır.

Yeni LM Serisi Lazer Kesim Makinası lazer ünitesinin köprüde taşınmasıyla tüm tablada eşit kesim performansı olanağı sağlamaktadır.

 

Sistem ana kasası çelik konstrüksüyon olduğu için herhangi bir titreme ve kesim kalitesinde bozulma yaşanmamaktadır.

Uygulama alanları; Pleksiglas, Ahşap, Plastik ve türevleri, Deri, Kumaş vb. malzemelerin kesimlerinde birçok sektörde kullanılmakta ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Lazer Makinası ile birlikte çalışma bilgisayarı,vakum ünitesi ve chiller soğutma ünitesi verilmektedir.

 

LAZER KESİM MAKİNASI ÖLÇÜLERİ:

1600 x 2100

2100 x 3100

2100 x 4100 veya müşteri isteğine göre özel ölçü yapılmaktadır.

 

 

LAZER GÜÇLERİ:150 w-230 w-300 w-450 w -600 w -

1000 w -1500 w Alman Metal Rofin tüp kullanılmaktadır.

Galeri

 

Hızlı İletişim

Lütfen Formumuzu Doldurup Bize yollayınız