WoodArt Galvo Lazer, Metraj Galvo Lazer, Eko Galvo Lazer, Lazer Kesim Makinası, Metal Kesim Lazeri, Boru ve Profil Kesim Lazeri, Denim Art Kot Lazeri, Açık Tek Tabla Metal Kesim Lazeri, Açık Çift Tabla Metal Kesim Lazeri, Kapalı Tek Tabla Metal Kesim Lazeri, Kapalı Çift Tabla Metal Kesim Lazeri, Lazer El Kaynak Makinası, Robotik Laser, Otomasyonlu Galvo Lazer, Eko Lazer Kesim Makinası, Galvo Lazer, WoodArt GALVO LASER, Lazer El Kaynak Makinası, Fiber Lazer Metal Kesim, Metraj Galvo Lazer, Lazer Kesim Makinası, Metal Kesim Lazeri, Robotik Laser Sistemleri,

Etiketler

,
English Türkçe

Adres bilgileri
Google Maps

Bize Ulaşın
+90 212 671 54 71

Boru ve Profil Kesim Lazeri

Boru ve Profil Kesim Lazeri

 

 

 

Boru ve Profil Kesim Lazeri

 FiberArt FLM-PB Serisi Yarı Otomatik lazer boru - profil kesim makinesi, ilk kez boru profil kesim lazeri yatırımı yapacak müşteriler için ideal bir seçimdir. Ergonomik tasarımı sayesinde hızlı devreye alınma imkanı ile işletmelerde etkin bir verimlilik sağlar. Pnömatik ön ve arka aynalar sayesinde manuel ayar gerektirmeden otomatik merkezleme yapılır. 6000 mm boyuna kadar her ölçüde çalışılabilir. Profil destek kolonları sayesinde stabil bir işleme imkanı sağlanır ve istenildiği durumlarda otomatik besleme ünitesi sisteme entegre edilebilir.

 

EKONOMİK SERİ BORU PROFİL KESİM LAZERİ

Dinamik ve statik ayırma görsel muhafazası

 

 Yükleme alanı, boşaltma alanı ve boru kesme alanı, farklı alanların karşılıklı etkileşimini azaltmak ve güvenli ve istikrarlı bir üretim ortamı yaratmak için akıllıca ayrılmıştır.

Tam otomatik kendinden merkezlemeli pnömatik mandren

 

İki yönlü pnömatik ayna borusu, merkezi otomatik olarak konumlandırır, iletim yapısını uzatır, çalışma stabilitesini iyileştirir, çeneleri artırır ve malzeme tasarrufu sağlar.

Pnömatik silindir desteği

 

Borunun sabitlenmesi, uzun boru kesme işleminde deformasyon sorununu etkin bir şekilde çözer.

Yüksek hassasiyetli lineer modül ışını

 

Hareket tekrarlanabilirliği ±0,01 mm Temel referans paralelliği ≤±0,02 mm

Tek parça karyola

 

Yatağın benzersiz tek parça çerçeve yapısı, maksimum stabiliteye ve mümkün olan en yüksek titreşim önleyici sönümleme kalitesine sahip olmasını sağlar. 650 mm’lik kompakt aralık, ayna operasyonunun esnekliğini ve yüksek hızda stabilite sağlar.

TEKNİK PARAMETRE

 

 

 

 

 

 

 

Galeri

 

Hızlı İletişim

Lütfen Formumuzu Doldurup Bize yollayınız