WoodArt Galvo Lazer, Metraj Galvo Lazer, Eko Galvo Lazer, Lazer Kesim Makinası, Metal Kesim Lazeri, Boru ve Profil Kesim Lazeri, Denim Art Kot Lazeri, Açık Tek Tabla Metal Kesim Lazeri, Açık Çift Tabla Metal Kesim Lazeri, Kapalı Tek Tabla Metal Kesim Lazeri, Kapalı Çift Tabla Metal Kesim Lazeri, Lazer El Kaynak Makinası, Robotik Laser, Otomasyonlu Galvo Lazer, Eko Lazer Kesim Makinası, Galvo Lazer, WoodArt GALVO LASER, Lazer El Kaynak Makinası, Fiber Lazer Metal Kesim, Metraj Galvo Lazer, Lazer Kesim Makinası, Metal Kesim Lazeri, Robotik Laser Sistemleri,

Etiketler

,
English Türkçe

Adres bilgileri
Google Maps

Bize Ulaşın
+90 212 671 54 71

Açık Tek Tabla Metal Kesim Lazeri

Açık Tek Tabla Metal Kesim Lazeri

 

 

 

AÇIK TEK TABLA FİBER METAL KESİM MAKİNASI

FiberArt Serisi tek tablalı fiber lazer kesim makinesi, düşük satın alma maliyeti ve kolay eğitimi sayesinde ideal bir giriş seviyesi lazer kesim makinesidir. Her türlü metal levha için özel olarak tasarlanmış, kaynaklı gövde özel olarak işlemeden geçer. Kremayer ve pinyon tahrik sistemi kullanır. Kullanıcılar için çalıştırması ve bakımı kolaydır. Aynı zamanda, sıkı montaj süreci, makinenin yüksek kesme hassasiyeti ile stabil çalışmasını sağlar. Kullanıcılar için iyi bir seçim olan modelde birinci sınıf komponentler ile güçlü kesme yeteneği ve verimliliği sağlayan optik fiber lazer sistemleri kullanılmaktadır.

GENEL ÖZELLİKLER 

Robart Lazer Metal Kesim Sistemleri 

Fiber Lazer Sistemleri; metal kesim ve işlemede, endüstriyel işleriniz için  profesyonel ve ekonomik çözümler üretmek üzere tasarlanmıştır. Sektörel talebinize göre levha kesim ve boru kesim işlerinizde yüksek verimlilikte kullanabilir, uzun yıllar sorunsuzca çalışabilirsiniz. 

Makinanın ana özellikleri

Mükemmel ve istikrarlı bir performansa sahip üst düzey fiber lazer üreticisi MAXPHOTONICS ve RAYCUS  marka Fiber güç kaynağı ile 100.000 saatin üzerinde ömrü ile uzun yıllar çalışma imkanı sağlar. İşlenmiş çelik şase ve hassas hareket sistemleri ile  istikrarlı ve hızlı kesim sağlar. Stabil, güvenilir fiberoptik ışık yolu ve kontrol sistemi.  Yüksek performanslı kremayer, kızak, motor, redüktörlerden oluşan dişli sistemi.

Makina Modelleri

• Opsiyonel Ölçü Seçenekleri

• Güç Seçeneği; 1000 Watt - 20000 Watt Arası

• Kabin; Açık Ve Kapalı Kasa 

• Tek Ve Çift Tabla

• Boru Kesim Sistemi

• Robotik 

 

Kazandıran Güç

Düşük işletim maliyeti ve enerji tüketimi

Dünyaca kabul görmüş yüksek performanslı komponentler 

Hassas kesimler, uzun ömürlü sistem ve yüksek karlılık 

Uygulama Alanları

-Dekorasyon

-Reklam

-Otomotiv

-İnşaat

-Mobilya

-Savunma Sanayi

-Matbaa

-Kuyumculuk

-Mimari

-Promosyon

-Medikal

-Aksesuar

-Elektronik

-Makina

-Pano Üreticileri

-Asansör Sanayi

-Metal ve Çeşitli yan sanayiler

Galeri

 

Hızlı İletişim

Lütfen Formumuzu Doldurup Bize yollayınız