Fiber Metal Kesim Lazeri

FLM3015ATT Fiber Metal  Lazer Kesici

 

20 mm’ye (veya yaklaşık 0,8 inç) kadar ince metal levhaları kesebilen bir fiber lazer makinesi arıyorsanız, FLM3015ATT sizin fiber lazer kesicinizdir. Bu fiber lazer kesici, ince metalleri hızlı ve doğru bir şekilde kesmek isteyen işletmeler için son derece iyi performans gösterir. Bu lazer makinesinin lazer gücü 1.000 watt ile 3.000 watt arasında değişebilir. Bu makinenin fiyatı, işletmenizin çalışması için ne kadar watt’a ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak değişecektir. Bu lazer makinesi karbon çeliği, paslanmaz çelik, pirinç, alüminyum, bakır ve diğer çeşitli metaller gibi metalleri kesebilir.

Reklam Sektöründe Lazer Metal Kesimin Avantajları

Robart  LAZER Reklam Endüstrisi için Uygun Fiyatlı Metal Lazer Kesim Makinesi: Kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı

Robart  LAZER Ekonomik Metal Lazer Kesim Makinesi Reklam Sektörüne Nasıl Fayda Sağlar?

Metal, önemli bir işleme malzemesi olarak reklam endüstrisinde yeni değildir. Çeşitli muhteşem metal tabelalar, metal reklam panoları, metal ışık kutuları vb. halkın bir parçası haline geldi. Metal ürünler dayanıklı ve pratik, parlak ve renklidir ve ihtişam, lüks, zariflik ve ağırlık hissi sunar.

 

Reklam sektörünün “kahramanı” olarak metal tabelalar, işletmeye en basit, en doğrudan ve etkili tanıtım etkisini getirebilir. Metal tabelalar sadece dış mekan tanıtımı için değil aynı zamanda şirket logolarında, araba logolarında, resim duvarlarında vb. yaygın olarak kullanılmaktadır.

 Dayanıklılıkları dış mekanlarda 6-10 yıl, iç mekanlarda ise daha fazla dayanabilmektedir. Ek olarak, yaratıcı bir şekilde farklı şekillerde yapılabilirler. Giderek daha fazla şirket ve kurum, ticari imajlarını oluşturmak için metal tabelaları seçiyor.

 

fiber lazer metal kesim lazeri